
Model LV De la Lucky Miner Minerit sha-256 Algoritm cu un hashrate maxim de 3 TH/s pentru un consum de energie de 50W.
| Zilnic | Lunar | Anual | |
|---|---|---|---|
| Venituri | $ 0.11 | $ 3.26 | $ 39.18 |
| Electricitate | $ 0.05 | $ 1.46 | $ 17.53 |
| Profit | $ 0.06 | $ 1.80 | $ 21.64 |
| Algoritm | Hashrate | Consum | Eficiență | Profitabilitate |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 3 TH/s±10% | 50w±10% | 16.67j/TH | $ 0.06 |
| Producător | Lucky Miner |
| Model | LV |
| Cunoscut și ca | Lucky Miner LV07 Pro 3T Bitcoin miner |
| Eliberare | May 2026 |
| dimensiune | 109 x 99 x 45mm |
| Greutate | 370g |
| Nivelul de zgomot | 38db |
| Putere | 50w |
| Interfață | WiFi 2.4G |
| temperatură | 5 - 45 °C |
| Umiditate | 5 - 95 % |